بنابر تقاضای تعدادی از مدیران مسئول پایگاه های خبری فاقد رتبه‌بندی برای دریافت سهمیه واکسن کرونا، با تدبیر معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، امکان ارزیابی و رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری فاقد امتیاز فراهم شد. این دسته از رسانه‌ها تا پایان روز شنبه ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ مهلت دارند نسبت به تکمیل و ارسال فرم خوداظهاری اقدام کنند.

بر این اساس، مدیران مسئول متقاضی رتبه‌بندی بایستی فایل اکسل ضمیمه شده را از اینجا دانلود و پس از تکمیل به ایمیل طرح رتبه‌بندی به نشانی rotbehbandi4@gmail.com ارسال کنند.

گفتنی است، در انتهای زمان ثبت نام اولیه در پایان روز سه شنبه ۱۵ تیرماه، سامانه مسدود خواهد شد اما مجددا از روز یکشنبه ۲۰ تیرماه دسترسی برای ثبت مشخصات خبرنگاران در پنل اختصاصی رسانه‌ها در سامانه جامع رسانه‌های کشور باز می‌شود.

بر اساس شیوه‌نامه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری، شرکت‌کنندگان باید مستندات هر بند را در فایل مذکور ثبت کنند تا امتیاز مربوط به این بخش برای آن‌ها ارزیابی و ثبت شود.

ضمنا آندسته از رسانه‌های مشمولی که تا پایان روز سه شنبه ۱۵ تیرماه موفق به ثبت‌نام نشده‌اند نیز از روز یکشنبه ۲۰ تیرماه مجددا فرصت ثبت‌نام خواهند داشت.

افراد می‌توانند در سامانه جامع رسانه های کشور قسمت حقیقی با ورود ایمیل و ارسال پسورد و نام کاربری و تکمیل اطلاعات خود همراه با عکس ۳ در ۴ ثبت نام انجام داده و پس از آن مدیرمسئول با سرچ کد ملی خبرنگار ، نویسنده، دبیر سرویس و … اسم فرد را تایید و به لیست متقاضیان رسانه خود اضافه می کند.

توسط admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *